Lab. testi :: Universitātes Vetfonds

A+
A-

Laboratoriskie testi

SIA Universitātes Vetfonds sadarbojoties ar vairākām specializētām veterinārajām laboratorijām piedāvā noteikt dažādus laboratoriskos testus.

Mūsu sadarbības laboratorijas:

Vairāk kā 1000 laboratoriskie testi

Visi iespējamie izmeklējumi dažādu sugu dzīvniekiem diagnozes uzstādīšanai – bioķīmija, hematoloģija, infekcijas slimības, parazitoloģija, hormoni, fermenti, toksikoloģija, slimību profili, ceļojumu profili, zāļu atliekas, imūnsistēmas testi utt. Pieejamas speciālistu konsultācijas.

Sīkākai informācijai – spiest šeit.

Ģenētiskie izmeklējumi

Iedzimto slimību noteikšana asins serumā vai šūnu paraugā. Paternitātes noteikšana. Pēcnācēju matu krāsas un garuma noteikšana. Dzimuma noteikšana putniem.

Sīkākai informācijai – spiest šeit. 

Alerģiju noteikšana serumā un hiposensitizācija

Veicot alerģiju testu, asins serumā tiek noteikti vairāk kā 90 specifiski Baltijas valstīm raksturīgi alergēni suņiem un kaķiem. Reizē ar atbildi par pozitīvajiem alergēniem saņemsiet informāciju, kuras barības ir piemērotas Jūsu dzīvniekam. Iespējams pasūtīt konkrētajam dzīvniekam paredzētu hiposensitizācijas komplektu (organisma pieradināšana pie noteiktiem alergēniem, lai vēlāk ar tiem sastopoties, vairs neparādītos alerģiskas reakcijas).

Sīkākai informācijai – spiest šeit.

Urīnakmeņu sastāva noteikšana

Iespējams noteikt urīnakmeņu sastāvu un iegūt ASV speciālistu individuālas rekomendācijas par ārstēšanas un profilakses plānu.

Sīkākai informācijai – spiest šeit.Pētījums par ērču pārnēsātajām infekcijas slimībām suņiem un kaķiem Latvijā!

Aicinām piedalīties veterinārās klīnikas un privātpraktizējošus veterinārārstus no visas Latvijas!

Pētījuma laiks no 2017.gada 1.aprīļa līdz 30.novembrim.

Sīkāka informācija - spiest šeit