Ecocid S, dezinfekcijas līdzeklis

Ūdenī šķīstošs pulveris (ŠP) dezinfekcijas šķīduma pagatavošanai.

Ražotājs:
Kods:

1,13

1,13

Prece šobrīd nav pieejama.
Piesakies atgādinājumam e-pastā, kad tā atgriezīsies interneta aptiekā.

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

Ecocid S ir universāls, ļoti aktīvs dezinfekcijas līdzeklis drošai un efektīvai aizsardzībai pret visiem zināmajiem vīrusu veidiem. Preparātam ir raksturīga arī baktericīda un fungicīda aktivitāte.

Ecocid S sastāvā ir vairāk nekā 70 procentu neorganisko sāļu, kas abiotiskā sadalīšanās procesā tiek sašķelti līdz vielām, kas ir dabai nekaitīgas.

Atbilstoši Eiropas 2004/10/EK direktīvai, virsmas aktīvā viela Ecocid S ir nātrija dodecilbenzola sulfonāta sāls, kas vairāk nekā 90 procentu apmērā bioloģiski sadalās pārbaudes apstākļos, ko nosaka OECD.

OECD testa apstākļos Ecocid S organiskās skābes bioloģiski sadalās simtprocentīgi.

Lietošanas jomas: 

  • Dzīvnieku turēšanas telpas: visu virsmu un iekārtu dezinfekcijai barības sagatavošanas telpās, staļļos, suņu būdās, trušu būros, krātiņos, stropos un citās dzīvnieku turēšanas vietās.
  • Veterinārās iestādes (veterinārās stacijas, klīnikas un laboratorijas).
  • Gaisa dezinfekcijai infekcijas slimību apdraudējuma gadījumā.
  • Citas lietošanas jomas: transportlīdzekļu, lopkautuvju, virsmu un telpu dezinfekcijai lopu tirgos, pārtikas pārstrādes un pārtikas glabāšanas telpās, kā arī mājas iekārtu un virsmu dezinfekcijai.

 

Lietojiet biocīdos līdzekļus uzmanīgi. Vienmēr pirms lietošanas rūpīgi izlasiet norādījumus uz etiķetes un informāciju par izstrādājumu.