Jaunums

Multiva Breath control košļas, N45

Papildbarība suņiem sliktas elpas profilaksei.

Ražotājs:
Kods: VN-1073

17,21

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

Papildbarība suņiem sliktas elpas profilaksei.
MULTIVA Breath Control sastāvā ir dabiski ekstrakti ar dezoderējošu efektu, kas palīdz uzturēt zarnu baktēriju līdzsvaru un samazina toksīnu veidošanos mutē un zarnās. Cinnamomum verum (kanēlis) palīdz uzturēt mutes baktēriju līdzsvaru. Arthrospira platensis un A.maxima (spirulīna) piemīt antioksidanta, imūnmodulatora un detoksikācijas iedarbība. Gan Arthrospira platensis gan A.maxima un Petroselinum crispum (pētersīlis) ir hlorofila avoti, kas palīdz uzturēt zarnu veselību un ir ar dezoderējošu efektu. Agaricus bisporus ( divsporu amatene – sēne) mazina sliktu elpu un uzlabo zarnu mikrofloru.Yucca schidigera (Mojaves juka) samazina fekāliju smakas intensitāti.

 

1 košļa satur: Arthrospira platensis/maxima 100mg, hlorofils 2mg, Petroselinum crispum 70mg, Agaricus bisporus 30mg, Yucca schidigera 10mg, Cinnamomum verum 10mg.

Izejvielas:  alus raugs, vistas aknu milti, glicerīns, Arthrospira maxima/platensis , rapšu eļļa, Petroselinum crispum, neapstrādāts sojas lecitīns, maltodekstrīns, bezūdens kalcija sulfāts, Agaricus bisporus, Yucca schidigera, Cinnamomum verum.

Analītiskais sastāvs (%): proteīns 19,10; koptauki 10,71; kopšķiedra 1,28; koppelni 8,09.

Glabāšana: glabāt cieši noslēgtu, sausā, bērniem un dzīvniekiem nepieejamā vietā. Sargāt no tiešiem saules stariem.

1 košļa uz 15kg svara reizi dienā. Pirms lietošanas konsultēties ar veterinārārstu.