Pro-C Probiotic, 100g

Pre un probiotikas ar C vitamīnu, glikozi trušiem un mazajiem zīdītājiem.

Ražotājs:
Kods: VTE5143

7,88

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

Pro-C Probiotic ir pilns ar vērtīgām baktērijām, C vitamīnu un glikozi gremošanas trakta atbalstam. Tas ir veterināri izstrādāts pilnīgs probiotiku (šķīstošo šķiedru) maisījums, kas uzlabots ar C vitamīnu un elektrolītiem. Tā labās garšas īpašības nozīmē, ka to var pievienot dzeramajam ūdenim vai pārtikai.

Pro-C Probiotic ir īpaši vērtīgs stresa apstākļos (pārvietošana, vizīte pie veterinārārsta) un slimības laikā. Probiotikas funkcija ir palīdzēt dabiskajai zarnu florai atjaunoties, savukārt prebiotikas veido labvēlīgu vidi probiotiku darbībai. Šis pro/prebiotiku maisījums ir īpaši noderīgs arī vecāku dzīvnieku vispārējās veselības atbalstam.

Pro-C prebiotiku un probiotiku sastāvs ir piemērots ikdienas lietošanai visiem mazajiem dzīvniekiem, tostarp trušiem, jūrascūciņām, šinšillām un degu, un ir ideāli piemērots kā pirmā palīdzība, līdz vizītei pie veterinārārsta.

 

Dekstroze 88,9%, kālija hlorīds, nātrija sulfāts, nātrija hlorīds, frukto-oligosaharīdi.

Piedevas uz kg: Vitamīni: C vitamīns 3a300 mg 2500. Sensorās piedevas: hlorofilīna vara komplekss E141 mg 5000. Zarnu floras stabilizatori: Saccharomyces cerevisiae NCYC Sc 47 4b1702 CFU 4,3 x1010.

Vispārējai lietošanai pievienojiet 1 kausiņu uz 200 ml dzeramā ūdens.

Pro-C Probiotic var arī uzkaisīt uz pārtikas ar attiecību 1 karote uz 300 g ēdiena.