Papildbarība ādas un apmatojuma veselībai suņiem un kaķiem

Dermo pro 3.6.9 - papildbarība ādas un apmatojuma veselībai suņiem un kaķiem
  • Neaizvietojamās taukskābes, vitamīni un aminoskābes uzlabo ādas elastību, tekstūru un padara apmatojumu spīdīgu.
  • Satur omega 3, 6 un 9 taukskābes.
  • Garšīgu košļu formā, kas jālieto tikai 1x dienā.

Papildbarība piemērota visu šķirņu un vecumu suņiem un kaķiem ar noslieci uz ādas problēmām un alerģijām.

Omega 3, 6 un 9 – neaizvietojamās taukskābes, kas uzlabo asinsriti, šūnu veselību, ādas tekstūru, elastību un padara apmatojumu spīdīgu.

Biotīns – sēru saturošs vitamīns, būtisks ādas veselībai. Atjauno šūnas, nepieciešams taukskābju ražošanai, tauku un aminoskābju metabolismam.

Askorbīnskābe (Vitamīns C) – nepieciešama kalogēna ražošanai, uzlabo ādas struktūru un elastību, pasargā ādu no oksidatīvā stresa bojājumiem.

Metionīns un L-cisteīns – aminoskābes olbaltumvielu veidošanai, tonizē un padara ādu elastīgu, darbojas kā antioksidanti – pasargā no brīvajiem radikāļiem.

Cinks – nepieciešams imunitātei, kolagēna ražošanai, elastīna sintēzei, DNS dublēšanai. kā arī superoksīda dimutāzes ražošanai, kas ir spēcīgs antioksidants.

Vitamīni A un E – pret oksidatīvā stresa un brīvo radikāļu radītiem bojājumiem.

Piridoksīna hidrohlorīds (Vitamīns B6) – olbaltumvielu ražošanai, aminoskābju pārnešanai šūnu iekšienē, lai ādu atjaunotu un uzturētu veselu.


Lietošana un devas: līdz 14 kg 1 košļa dienā, no 14 līdz 27 kg – 2 košļas dienā, virs 27 kg – 3 košļas dienā. Kaķiem košļu var salauzt vai sagriezt vairākās daļās.


Sastāvs: alus raugs, auzu milti, glicerīns, auzu pārslas, hidrolizēts dārzeņu aromāts, akācijas sveķi, lineļļa,  ūdens, saulespuķu lecitīns,  l-cisteīns,  dl-metionīns,  askorbīnskābe, cinka aminoskābes helāts, linsēklu milti, vit.E piedevas, citrusa pektīns, olīveļļa, saflora eļļa, sorbīnskābe (konservants), piridoksīna hidrohlorīds, jaukti tokoferoli (konservants), propionskābe (konservants), biotīns, vit.A piedeva.

1 košļa (4g) satur (min daudzumi, ja nav norādīts savādāk): Metionīns 100mg, L-cisteīns 100mg, Cinks (0.18%) 10mg, Vit.A 75 SV, Vit.E 25 SV, Piridoksīna hidrohlorīds (Vit.B6) 4mg, **Biotīns 30mcg, *Askorbīnskābe (Vit.C) 50mg, *Omega 3 taukskābes (min 2.2%) 85mg, *Omega 6 taukskābes (min 0.5%) 128mg, *Omega 9 taukskābes (min 0.7%) 79mg. *AAFCO Dog and Cat Food Nutrient Profiles nav atzinusi par neaizvietojamām uzturvielām. **AAFCO Dog Food Nutrient Profiles nav atzinusi par neaizvietojamām uzturvielām. Kaloriju daudzums (aprēķināts): 15kcal/ME košļā un 3613 kcal/ME kg.

Iepakojums: Košļas N50

Ražotājs: Vetri-Science Laboratories, ASV.