PuppIMMUNE papildbarība suņiem un kaķiem spēcīgākai iedzimtās un iegūtas imūnsistēmas atbildes reakcijas veidošanai, organisma aizsargspēju veicināšanai.

Immunity Complex™ :

  • Laktoferīnam piemīt antibakteriāla , antivirāla un pretiekaisuma darbība – pasargā no iespējamām baktēriju un vīrusu slimībām
  • Nukleotīdi stiprina jaundzīvnieku imunitāti atšķiršanas periodā un nodrošina spēcīgāku humorālo imūnreakciju, paaugstinot aizsargājošo antivielu līmeni organismā.

PuppIMMUNE™ ieteicams lietot kucēniem un kaķēniem atšķiršanas, vakcinācijas periodā un pieaugušiem dzīvniekiem nepietiekama uztura un stresa situācijās (piemēram, grūsnība, laktācija, paaugstināta slodze ), bakteriālas infekcijas (pioderma u.c.), vīrusu ierosinātas saslimšanas (parvovīruss u.c.) un parazītu ierosinātas saslimšanas (demodekoze, giardioze u.c.).

PuppIMMUNE™ ir drošs lietošanā grūsnības un laktācijas laikā.


Lietošana:

1 mērkarote PuppIMMUNE™ uz 2.5 kg ķermeņa masas 1x dienā, samaisot ar barību.

Konsultēties ar veterinārārstu pirms uzsākt vai pagarināt produkta lietošanu.


Sastāvs: Maltodekstrīns (13.3.6); Raugu produkti (12.1.12; brīvie nukleotīdi 40% minimums); Raugi (alus raugi; 12.1.5); Piena produkti (8.7.1; Laktoferīns 1,25%); Hidrolizēts dzīvnieku proteīns (9.6.1).

Piedevas (uz kg): E551b Koloidālais silīcijs mg 10000.

Analītiskais sastāvs: Kopproteīns 39.00%; Koptauki 3.5%.

Iepakojums: Pulveris 90g vai 200g.

Ražotājs: Pharmacross, Itālija.  

Informatīvais materiāls:

doks doks
PuppIMMUNE-info-materials.pdf

PuppIMMUNE™ papildbarība suņiem un kaķiem spēcīgākai iedzimtās un iegūtas imūnsistēmas atbildes reakcijas veidošanai, organisma aizsargspēju veicināšanai.

PuppImmune

Papildbarība suņiem un kaķiem spēcīgākai iedzimtās un iegūtas imūnsistēmas atbildes reakcijas veidošanai, organisma aizsargspēju veicināšanai.

EnteroIMMUNE N100

Papildbarība zarnu trakta veselībai suņiem.

DiaDog`N Cat N60

Tabletes pret caureju suņiem un kaķiem.