Viena no biežākajām problēmām, kas mēdz piemeklēt suņus un arī kaķus ir diareja jeb caureja. Visizplatītākie iemesli ir infekcijas slimības, imunitātes problēmas, barības maiņa vai pārtikas nepanesamība.

Kā palīdzēt dzīvniekam mājas apstākļos, ja nav iespējams uzreiz tikt uz klīniku?

Šādos gadījumos visbiežāk zarnās ir izmainīta zarnu mikroflora, tāpēc speciāla papildbarība būtu ļoti ieteicama. Mēs iesakām savā mājas aptieciņā turēt ENTEROIMMUNE – papildbarība zarnu trakta veselībai suņiem. Tabletes ir ļoti viegli dozēt – 1 tablete uz 10 kg. Ieteicamais lietošanas ilgums 3-5 dienas.

Kam vēl būtu jābūt mājas aptieciņā priekš mājdzīvnieka?

  • DiaDog`N Cat – līdzeklis pret caureju dzīvniekiem. Palīdz zarnu absorbcijas un akūtu  zarnu traucējumu ārstēšanai.
  • Florentero ACT tabletes – probiotikas un prebiotikas saturoša papildbarība suņiem un kaķiem dabīgās, neaizvietojamās zarnu trakta mikrofloras atjaunošanai.

Ja dzīvniekam šī problēma ir ilgāka par 3 dienām, tiek novērota vemšana vai apetītes trūkums un slikta pašsajūta, tad gan nedrīkst kavēties un ir jādodas uz klīniku, lai izmeklētu dzīvnieku un nepieciešamības gadījumā nozīmētu ārstēšanu, kas mājas apstākļos un pašu spēkiem nav veicama.

Vai tev mājas ir kucēns vai kaķēns?

Kucēni un kaķēni ikdienā sastopas ar daudziem izaicinājumiem veselībai – jaunas mājas, barības maiņa, attārpošana, vakcinācija, vīrusi, baktērijas un parazīti apkārtējā vidē. Pat nodrošinot vislabākos apstākļus, mazuļu imūnsistēma vēl tikai attīstās, un ne vienmēr tā spēj tikt galā ar visiem izaicinājumiem.

Viens no risinājumiem ir ⭐️ PuppIMMUNE™ ⭐️ papildbarība ar nukleotīdiem un laktoferīnu, kas nodrošina barības vielu atbalstu imūnsistēmas labākai darbībai. Papildbarība jāpievieno pie ikdienas uztura.

LASĪT TĀLĀK: Kas ir PuppIMMUNE pulveris!

DiaDog`N Cat N60

Tabletes pret caureju suņiem un kaķiem.

PuppImmune

Papildbarība suņiem un kaķiem spēcīgākai iedzimtās un iegūtas imūnsistēmas atbildes reakcijas veidošanai, organisma aizsargspēju veicināšanai.

EnteroIMMUNE N100

Papildbarība zarnu trakta veselībai suņiem.