Cutania Hair Control Shampoo 237ml + Conditioner 237ml :: Universitātes Vetfonds

A+
A-
Sākums > Produkti > Ražotāji > VetNova > Cutania Hair Control Shampoo 237ml + Conditioner 237ml
Cutania Hair Control Shampoo 237ml + Conditioner 237ml

Cutania Hair Control Shampoo 237ml + Conditioner 237ml

Cutania Hair Control Shampoo:
Šampūns mazina apmatojuma izkrišanu un blaugznu veidošanos, tas mīkstina, attīra un padara apmatojumu mirdzošāku. Nodrošina veselīgu apmatojuma augšanu, dziļi mitrinot matu folikulus. 

Sastāvs: virsmaktīvo vielu maisījums, akrilātu kopolimērsglikola distearāts, smaržviela, polikvaternijs-10, DMDM-hidantoīns, pienskābe, dl-pantenols, vīnogu kauliņu eļļa, linsēklu eļļa, tetranātrija EDTA , hidrolizēts auzu proteīns, hidrolizēts kviešu proteīns, zaļās tējas ekstrakts, vit. E, vit. A, vit. D, ūdens. 

Lietošana: Apmatojumu samitrina ar siltu ūdeni. Šampūnu uzklāj un iemasē apmatojumā un ādā, ļauj iedarboties 5-10 minūtes, tad rūpīgi izskalo ar siltu ūdeni. Izvairīties no produkta nokļūšanas acīs.Cutania Hair Control Conditioner:
Kondicionieris samazina apmatojuma izkrišanu un blaugznu veidošanos mīkstina, attīra un padara apmatojumu mirdzošāku. Nodrošina veselīgu apmatojumu augšanu, dziļi mitrinot matu folikulus. 

Sastāvs: Polikvaternijs -37, cetrimonija hlorīds, DMDM-hidantoīns, smaržvielas, vīnogu kauliņu eļļa, linsēklu eļļa, dl-pantenols, tetranātrija EDTA , hidrolizēts auzu proteīns, hidrolizēts kviešu proteīns, zaļās tējas ekstrakts, vit. E, pienskābe, vit. A, vit. D, alveja, ūdens. 

Lietošana: Pēc dzīvnieka izmazgāšanas ar šampūnu kondicionieri uzklāj un iemasē apmatojumā un ādā, ļauj iedarboties 5-10 minūtes, tad rūpīgi izskalo ar siltu ūdeni. Dzīvniekam izžūstot apmatojumu izķemmē, atbrīvojoties no nolūzušajiem matiem. 

*Produkts tiek pārdots tikai kā komplekts 2in1!

Cena (ar PVN)

€ 17.02