Clunia Clinical ZnA gēls 118ml :: Universitātes Vetfonds

A+
A-
Clunia Clinical ZnA gēls 118ml

Clunia Clinical ZnA gēls 118ml

Cinku saturošs mutes dobuma kopšanas līdzeklis gingivīta, stomatīta un
halitozes gadījumā, zobu aplikuma mazināšanai.
Profesionālai lietošanai.

Paredzēts suņiem, kaķiem un citiem dzīvniekiem, ieskaitot eksotiskos dzīvniekus un zirgus. Viegli lietojams, ar vai bez tīrīšanas ar zobu birsti.

• Mazina nepatīkamu smaku, aplikuma un zobakmens veidošanos.
• Mazina periodontīta problēmas, lietošanai pēc sejas un žokļa operācijām, pie mutes brūcēm, čūlām, abscesiem, pēc zobu higiēnas veikšanas.
• Stimulē siekalu veidošanos intubācijas, sedācijas laikā un/vai pēc operācijām, lai nodrošinātu optimālu mutes dobuma vidi.
• Atjauno mutes dobuma un smaganu mikrovidi.

Satur cinka askorbātu un taurīnu, kas nodrošina cinka bioaktivitāti dziļākajos gļotādas slāņos. Cinks ir būtisks faktors vairāk nekā 300 enzīmu reakcijās, daudzas no kurām ir iesaistītas ekstracelulāro matricu reģenerācijā, smaganu dzīšanas un saistaudu atjaunošanas procesos.
Taurīna helāts kopā ar sēra savienojumiem oksidē gaistošas taukskābes mutē ātri (30 s. laikā) samazinot halitozi.


Sastāvs:
cinka glukonāts 2%, askorbīnskābe (vit.C) 1,6%, taurīns 1%.


Lietošana:
noņemiet vāciņu un aplikātoru un ieberiet gēlā klāt pievienoto konteinera saturu (C vitamīnu). Uzskrūvējiet atpakaļ aplikātoru un uzlieciet vāciņu.
Kad askorbīnskābe nogrimst līdz apakšai, kratiet pudelīti līdz pulveris izšķīst.
Ar vienu roku pieturiet dzīvnieka galvu, ar otru ievietojiet aplikātora galu mutes kaktiņā. Maigi uzklājiet gēlu uz smaganām un virs dzerokļiem. Siekalas izplatīs gēlu pa visu muti.


Devas:
viens zirņa lieluma gēla piliens ( ~0,5ml) dzīvniekiem līdz 10 kg. Palieliniet devu atkarībā no dzīvnieka lieluma. Labākam rezultātam ieteicams lietot katru dienu. Vidēja un liela izmēra suņiem var uzklāt gēlu tieši no aplikātora, bet kaķiem un maza izmēra suņiem ieteicams gēlu uzlikt uz pirksta vai zobu birstes un uzklāt uz smaganām un dzerokļiem. Veterinārārstam periodiski jānovēro dzīvnieka mutes dobuma veselības stāvoklis.