AniVox 100ml :: Universitātes Vetfonds

A+
A-
AniVox 100ml

AniVox 100ml

AniVox® Ear Wash ausu tīrīšanai akūtu un hronisku ausu iekaisumu gadījumā suņiem, kaķiem un citiem dzīvniekiem. Šķīdina ausu sēru un attīra iekaisušu, niezošu auss kanālu no sekrēta. Sastāvā ir Norvēģijas egļu sveķu ekstrakts, tā efektivitāte ir pierādīta pret biežākajiem ausu iekaisumu izraisītājiem – Staphylococcus baktērijām un Malassezia raugiem. Līdzekli var lietot pat perforētas bungādiņas gadījumā.

Sastāvs: Norvēģijas egļu (Picea albies) sveķu ekstrakts, 25% glicerīna ūdens šķīdums, propilēnglikols, kaprilolglicīns, polisorbāts 20, nātrija hlorīds, kālija sorbāts, alantoīns.

Lietošana: piepilda auss kanālu ar šķidrumu, pāris minūtes masē auss pamatni, lai šķīdums nokļūst auss kanālā un izšķīdina sēru un eksudātu. Redzamo eksudātu savāc ar salveti.  Atļaut sunim izpurināt ausis – lai tiktu izvadīts sērs un eksudāts no auss kanāla.

Glabāšana: izlietot gada laikā pēc atvēršanas. Derīguma termiņš 2 gadi no ražošanas datuma. Nav zināma mijiedarbība ar citiem līdzekļiem.

Kontrindikācijas: nelietot suņiem ar zināmu jutību pret egļu sveķiem. Ja pēc AniVox lietošanas novēro pastiprinātu jutību, lietošanu pārtrauc.