Instrument Lubricant 3.9 l VETONE :: Universitātes Vetfonds

A+
A-
Sākums > Produkti > Tīrība, higiena > Instrumentu kopšanai > Instrument Lubricant 3.9 l VETONE
Instrument Lubricant 3.9 l VETONE

Instrument Lubricant 3.9 l VETONE

Šķīdums paredzēts ķirurģisko instrumentu mazgāšanai, ieeļļošanai un profilaktiskai aizsardzībai pret rūsu. Lai sasniegtu maksimālo rezultātu, regulāri lietojiet šķīdumu kā otro skalojamo līdzekli pēc instrumentu tīrīšanas, pirms sterilizēšanas. Īpaši piemērots instrumentiem, kuri tiek tīrīti ultraskaņas vanniņās.

Mazgāšanas šķīduma pagatavošana: Pirms lietošanas sakratīt. Sajaukt 1 daļu mazgāšanas līdzekļa ar 6 daļām destilēta vai demineralizēta ūdens. Var lietot krāna ūdeni, ja tam nav paaugstināts dzelzs saturs. Gatavojiet jaunu mazgāšanas šķīdumu reizi nedēļā. Pārklājiet trauku ar mazgāšanas šķīdumu, ja to nelietojiet. Ja šķīduma līmenis samazinās iztvaikošanas rezultātā, pievienojiet nepieciešamo  ūdens daudzumu

Lietošana: Iemērciet nomazgātus instrumentus gatavā mazgājamā šķīdumā uz 30 – 45 sekundēm. Ļaujiet notecēt liekajam šķīdumam. Turpiniet ar autoklavēšanu. Skalošana un susināšana nav nepieciešama.

-   Ja instrumenti tiks uzglabāti – noslaukiet sausus.

-  Instrumentus, kas grūti atveras, ievietojiet šķīdumā un attaisiet – aiztaisiet vairākas reizes, līdz darbība paliek vieglāka.

-   Instrumentus ar lielākām problēmām var atstāt iemērktus šķīdumā uz nakti.

-   Instrumentiem, kurus nav iespējams ieeļļot, būtu jāveic labošana.

Mazgāšanas līdzeklis nesatur fosfātus, hlorīdu un silikonu. Bakteriostatisks. Bioloģiski sadalās. Ph neitrāls. Palīdz uzturēt ķirurģisko instrumentu stāvokli