DERM-10 :: Universitātes Vetfonds

A+
A-
DERM-10

DERM-10

Atbalsta dabisku brūču dzīšanu, krēms nomierina un atjauno ādu, to drīkst aplicēt uz jebkuriem virsējiem, nepenetrējošiem ādas bojājumiem.
Sastāvā cinks + 9 dažādi augu ekstrakti ar ādu atjaunojošām īpašībām, kas ir kā palīglīdzeklis dabiskiem brūču dzīšanas procesiem.
Antiseptiķis - iedarbojas pret plaša spektra baktērijām un sēnīšu mikroorganismiem.

Re-epitelizācija – atbalsta dabisku ādas šūnu veidošanos, ļaujot ādai atjaunoties un nostiprināties. Rūpes par ādu palīdz kontrolēt spēcīgu ādas iekaisumu un kavēt niezi tuvu brūces malām. Veicina hemostāzi dabiskā veidā, kas ir pirmā stadija brūces dzīšanas procesā. Antioksidanti atbalsta brīvo radikāļu neitralizēšanu. Lokālie uztura elementi atbalsta un paātrina ādas šūnu reģenerēciju.

Sastāvs 100g: Gotu kola 2g, Purpursarkanā ehinācija 1.73g, Kliņģerīte 1.7g, Burvjulazda 1.66g, Niauli tējas koks 1.12g, Cinka oksīds 0.9g, Rietumu tēja 0.57g, Šaurlapu lavanda 0.55g, Salvia lavandulifolia 0.35g, Kalnu arnika 0.11g.
Palīgvielas: ūdens, polisorbāts 20, polisorbāts 80, glicerola monostereāts, etilspirts, šķidrais parafīns, zemesriekstu eļļa, izopropila miristāts, glicerols, aerosil 200 silīcijs, metilparahidroksibenzoāts, propilparahidroksibenzoāts.

Lietošana: brūču dzīšanas un ādas atjaunošanai ievainojumu dziedēšanai: čūlu, apdegumu, kukaiņu kodumu un dzēlienu gadījumos. Profilaktiski lietot vietās, kur iespējami ievainojumu riski. Var lietot kombinācijās ar citiem līdzekļiem. Palīdz pasargāt no rētaudu veidošanās un atjaunoties normālai ādas struktūrai un ādas krāsai pēc pilnīgas brūču sadzīšanas. Lietošanai suņiem, kaķiem un zirgiem. Drīkst aplicēt uz vaļējām un slēgtām brūcēm. Kreveles maigi nomazgājiet pirms krēms tiek aplicēts. Krēmu aplicējiet pietiekamā daudzumā, lai tas veido plānu aizsargkārtu skartajā vietā vismaz 2 reizes dienā.


50ml, 150 ml

Cena (ar PVN)