Andis Cool Care Plus sprejs

Sprejs kliperu asmeņu dzesēšanai, dezinficēšanai, lubricēšanai, tīrīšanai un rūsas novēršanai.

Ražotājs:
Kods: 12750

12,31

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

Sprejs 5 in 1 – kliperu asmeņu dzesēšanai, dezinficēšanai, lubricēšanai, tīrīšanai un rūsas novēršanai.

KLIPERA ASMEŅA DZESĒŠANAI: Ik pa laikam izslēdziet kliperi un uzpūtiet līdzekli uz asmeņa un tā zobiem. Aerosols notīrīs matu paliekas, blaugznas un putekļu daļas, kā arī atdzesēs metālu.

KLIPERA ASMEŅU DEZINFICĒŠANAI UN LUBRICĒŠANAI: Darbojas kā virucīds, fungicīds, baktericīds, tuberkulocīds. Atstāj nelielu lubricējošu pārklājumu, kas samazina berzi, izlīdzina klipera darbību un pagarina tā lietošanas ilgumu.
Iznīcina HIV-1 (AIDS vīrusu) uz iepriekš notīrītām virsmām/priekšmetiem, kas bijuši saskarē ar asinīm vai ķermeņa šķidrumiem.

KLIPERA ASMEŅU DEZINFICĒŠANA: pēc katras lietošanas attīra klipera asmeni no matiem un netīrumiem. Turot aerosolu vertikāli 15-20 cm attālumā no asmens, apsmidzina klipera asmens zobus līdz tie ir pilnībā slapji. Virsmai jāpaliek mitrai vismaz 10 minūtes. Tad ļauj nožūt. Starp tīrīšanas reizēm klipera izmantošanas laikā, aerosolu lieto, lai atdzesētu klipera asmeni un aizpūstu sakrājušās matu paliekas. Lieto regulāri, lai asmeni lubricētu. Pēc katras lietošanas reizes asmeni ir ieteicams arī ieeļļot ar speciāli tam paredzētu klipera eļļu.

Aktīvās vielas: O-fenilfenols 0.1%, etanols 63.2%, citas viela 36.7%.