Audu līme 2.5g, Surgibond

Audu līme – audu savienošanai veterinārajās procedūrās.

Ražotājs:
SMI
Kods: ZG2

22,81

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

Surgibond satur n-butilciānakrilāta audu līmi un tiek izmantota audu savienošanai veterinārajās procedūrās (piem., plēstām brūcēm, nobrāzumiem, šuvju/skavu papildus stiprināšanai, zobu ekstrakcijai; mutes ķirurģijai).

Surgibond var lietot brūču slēgšanai pēc rūpīgas brūces malu pielāgošanas, kā šuvju aizstājēju, papildu šuvju nostiprināšanai un aizsardzībai pret infekcijām pēc šuvēm.

Surgibond sastāvā ir zilā krāsa, lai lietotājs viegli varētu redzēt, kur produkts ir bijis lietots.

Kontaktā ar ķermeņa audiem, Surgibond līme mainās no šķidra uz cietu stāvokli, polimerizējoties dažu sekunžu laikā, lai noslēgtu brūci.

Līme aptur nelielu asiņošanu un sasaista kopā brūces malas.

Dažos gadījumos var aizstāt šuvju/pārsēju nepieciešamību.

Darbojas arī kā barjera, kas novērš svešķermeņu iekļūšanu brūcē.

Dzīšanas laikā audu līme veido kreveli.

Surgibond pirms lietošanas jābūt istabas temperatūrā. Noņemiet pudeles vāciņu. Uzlieciet elastīgo aplikatora augšdaļu uz pudeles.

Apgrieziet matus ap brūces malām. Izņemiet no brūces iespējamos svešķermeņus. Gaidiet līdz brūce pārstāj asiņot. Notīriet brūces apkārtni ar spirtu. Nelietojiet nekādus krēmus vai ziedes. Savienojiet brūces malas un uzklājiet plānu slāni Surgibond izmantojot plastmasas aplikatora galiņu. Surgibond sacietē ļoti ātri. Pirmais līmes slānis uz brūces polimerizējas apmēram 10 sekundēs. Šķidrums jāuzklāj vairākos plānos slāņos. Ļaujiet katram slānim sacietēt. Jo mazāk spīdīga izskatās līme, jo vairāk tā ir polimerizējusies. Tas var prasīt dažas minūtes līdz visi Surgibond slāņi ir sacietējuši. Vēlāka savienoto brūču malu korekcija ir iespējama, tikai noņemot pilnībā polimerizētu līmi.

Kad pabeigts, noņemiet lieko līmi flakona galā, turot pudeli uz augšu, viegli izspiediet vienu pilienu līmes uz papīra dvieļa. Notīriet pudeles galu ar to pašu papīra dvieli. Uzlieciet atpakaļ pudeles vāciņu. Izspiediet līmi no aplikatora gala, ar standarta šļirci pūšot caur to gaisu.

Šuves vai pārsienamie materiāli parasti nav vajadzīgi, bet var uzlikt spiedošu pārsēju. Gadījumā ja, vizītes laikā tiek pamanīts, ka materiāls lobās nost no apkārt esošās veselās ādas, var uzklāt vēl vienu Surgibond slāni. Surgibond vidē baktērijas nevar izdzīvot. Pēc 5-10 dienām, kad dzīšanas process ir progresējis, Surgibond pats atdalās no ādas kā krevele. Turpmāka brūces ārstēšana lielākoties nav nepieciešama.

Surgibond salipina ādu un acu plakstiņus dažu sekunžu laikā. Izvairieties no jebkāda kontakta ar acīm un plakstiņiem. Lietojot acu tuvumā, drošībai, pārklājiet acis ar mitru dvieli.

Ja iekļūst acīs, turiet atvērtus plakstiņus un nekavējoties rūpīgi skalojiet ar sterilu fizioloģisko šķīdumu (apmēram 15 min.). Ja šāds šķidrums nav pieejams, aci var skalot ar krāna ūdeni. Var būt vēlama sterilu medicīniski neitrālu eļļu lietošana. Nekavējoties konsultējieties ar oftalmologu.

Izvairieties no kontakta ar instrumentiem, cimdiem un ķirurģiskiem instrumentiem.

Nelietot iekšēji, uz inficētām un/vai dziļām durtām brūcēm, zem epidermas slāņa vai uz netīrām vai iekaisušām brūcēm. Lietot tikai svaigām, tīrām brūcēm ( ne vecākām par 6h).

Līmējamās virsmas turiet pēc iespējas sausākas un netaukainas. Lietot labi ventilējamā telpā. Izvairīties no ilgstošas tvaiku ieelpošanas.

Līdz šim alerģiskas reakcijas nav novērotas. Vietējā tolerance ir lieliska, ja produkts tiek lietots pēc instrukcijas.