Ortoze kreisajai kājai, WALKABOUT

Neoprēna kompresijas saite ceļgala locītavas atbalstam pie pārmērīgu slodzes, krustenisko saišu plīsumiem, luksējoša ceļa un artrītiem.

Ražotājs:
Kods:

34,95

34,95

Prece šobrīd nav pieejama.
Piesakies atgādinājumam e-pastā, kad tā atgriezīsies interneta aptiekā.

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

Walkabout ortoze ceļgala atbalstam ir paredzēta, lai palīdzētu jūsu četrkājainajam draugam atgūties pēc ceļgala traumas.

Šis 3,0 mm neoprēna kompresijas materiāls ir izmantots, lai rehabilitētu ceļgala locītavas tūkstošiem suņu un kaķu ar nelielām līdz lielām locītavu problēmām — sākot ar pārmērīgu slodzi, krustenisko saišu (CCL/ACL) plīsumiem, luksējošu (izmežģījumu) ceļa skriemelī un artrītu.

Tas darbojas, stabilizējot mājdzīvnieka locītavu, lai mazinātu iekaisumu un slodzi. Asins plūsmas un skābekļa palielināšanās apkārtējos muskuļos un audos palīdz recirkulēt liekā šķidruma uzkrāšanos ceļgalā.

Walkabout ortoze ir saderīgs ar jebkuru standarta krūškurvja apkakli (nopērkams atsevišķi), ko var izmantot, lai turētu stiprinājumu vietā.

Galvenās priekšrocības:

  • Stabilizē locītavu, lai mazinātu sāpes un iekaisumu, vienlaikus palielinot asins plūsmu.
  • Saiti var nēsāt aktivitāšu laikā un novilkt guļot vai tad, kad mājdzīvnieks tiks atstāts bez uzraudzības.
  • Ietver divas regulējamas siksnas, kas nostiprina pāri jūsu drauga mugurai, lai nodrošinātu ērtu piegulšanu.
  • Iekļautie bikšturi izvelkas cauri mīkstajām muguras siksnām un piesprādzējas uz jebkura standarta krūškurvja pavada papildu atbalstam.
  • Ieteicams izmantot ceļgalu stiprinājumus ar standarta krūšu apkakli, taču tas nav obligāti. Būs nepieciešama papildu piesardzība, lai nodrošinātu, ka siksna paliek vietā.

Video pamācība mērījumu veikšanai – ŠEIT

Video pamācība saites uzvilkšanai – ŠEIT

* Suņiem, kuru svars ir mazāks par 20 mārciņām, H mērījumam mēriet 1/2 collu virs ceļgala.