Urīna parauga savākšanas smiltis Kit4Cat 3x300g

Hidrofobas urīna parauga savākšanas smiltis Kit4Cat.

Ražotājs:
Kods: 275011

28,12

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

Kit4Cat ir revolucionāras bioloģiski noārdāmas hidrofobas smiltis, kurām ir dabisks netoksisks urīnu atgrūdošs pārklājums.

Tas ļauj kaķu īpašniekiem ātri un viegli savākt kaķa urīna paraugu, neizmantojot invazīvas procedūras, piemēram, cistocentēzi.

Kaķa urīns paliks smilšu augšpusē, ļaujot jums savākt urīnu, izmantojot pipeti un flakonu, kas ir iekļauti katrā maisiņā.

Iepakojumā: 3 smilšu maisiņi un 3 savākšanas pipetes/trauciņi.

Izgrieziet Kit4Cat smilšu maisiņu un ielejiet visa maisa saturu tīrā pakaišu kastē.

Izklājiet Kit4Cat smiltis tā, lai neliels slānis nosegtu lielāko daļu pakaišu kastes.

Katrā Kit4Cat smilšu maisiņā ir mazāks maisiņš ar pipeti un flakons – noņemiet tos un nolieciet malā, lai vēlāk paņemtu urīna paraugu.

Novietojiet pakaišu kasti kaķim pieejamā vietā un ļaujiet kaķim brīvi urinēt virs Kit4Cat smiltīm vai blakus tām.

PIEZĪME: Ja jums ir vairāk nekā viens kaķis, lūdzu, pārliecinieties, ka tikai tas kaķis, kurš jums ir jāpārbauda, var piekļūt pakaišu kastei.

Kad kaķis ir beidzis urinēt un attālinājies no pakaišu kastes, izmantojiet komplektā iekļauto pipeti, lai savāktu urīnu, un pēc tam ievietojiet to pievienotajā flakonā.

PIEZĪME: Ja urīna pilieni ir mazi, izmantojiet pipeti, lai saspiestu pilienu kopā, lai izveidotu lielāku pilienu

PIEZĪME. Ja urīns “pazūd”, tā, ka tas atrodas zem Kit4Cat smiltīm, vienkārši pārvietojiet nedaudz smilšu malā, lai atklātu “slēpto” urīnu.

Parauga savākšanai pietiek ar 1 no 3 maisiņiem, un tas ir paredzēts 1 lietošanai. Atvērts maisiņš jāizlieto 72 stundu laikā.

Neizmantojiet Kit4Cat atkārtoti