GYN STICK

Moderna un droša dzemdes sagriešanās dakša ar papildus dzemdību kruķa funkciju.

Prece šobrīd nav pieejama.
Piesakies atgādinājumam e-pastā, kad tā atgriezīsies interneta aptiekā.

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

Dzemdes sagriešanās ir samērā biežs apgrūtinātu dzemdību cēlonis. Pēc klasiskās metodes dzemde tiek manuāli rotēta, lai likvidētu sagriešanos. Tas ir fiziski ļoti smags darbs, īpaši ja teļš ir mugurguļā un ir maz vietas, lai pieliktu pietiekamu spēku, lai notiktu rotācija. Dažkārt tiek izmantots Kemmerera dzemdību kruķis. Tomēr tā lietošana ir pretrunīga, jo pastāv liela iespēja salauzt teļa kājas. GYNstick ir jauns, drošs un vienkāršs instruments, kas atvieglo darbu un samazina komplikāciju risku.

GYNstick priekšējā daļa ir atvere, ko izmanto, lai fiksētu teļa kājas. Uz teļa kājām uzliek dzemdību auklas, ko pēc tam no pretējām pusēm izver cauri GYNstick priekšējai atverei. Tad auklas izver cauri GYNstick aizmugurējai atverei un cieši sasien. Aizmugurējā atverē tiek ievietots arī griešanas stienis. Optimālais GYNstick garums atļauj veterinārārstam manuāli palīdzēt teļa rotācijai. GYNstick ir ļoti izturīgs un pat liela spiediena apstākļos nodrošina pietiekamu elastību. Vizuālā procesa kontrole ļauj dozēt pielietoto spēku un profilaktēt teļa kāju lūzumus.

GYNstick var pielietot arī citos apgrūtinātu dzemdību gadījumos – lai iebīdītu augli atpakaļ dzemdē un labotu nepareizo guļu – piem. atliektas priekškājas vai pakaļkājas. Lietojot GYNstick komplektā ar auklas vadīklu (pusapļa formā ar atverēm abos galos auklas ievēršanai), var vieglāk uzlikt dzemdību auklas cilpu, kur tā nepieciešama.

GYNstick komplektā ietilpst:

  • GYNstick
  • Dzemdību auklu komplekts (sarkana un melna)
  • Īsa dzemdību aukla (balta)
  • Metāla griešanas stienis
  • Auklas vadīkla
  • Futrālis