Nekton-Tonic-R 100g

Papildbarība rāpuļiem ar 18 aminoskābēm.

Ražotājs:
Kods: 258100

Prece šobrīd nav pieejama.
Piesakies atgādinājumam e-pastā, kad tā atgriezīsies interneta aptiekā.

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

*Šī prece netiek turēta noliktavas atlikumā, bet to ir iespējams pasūtīt, iepriekš vienojoties par piegādes termiņiem un aktuālajām cenām. Vēlies pasūtīt – raksti uz: [email protected] vai spied pogu “Saņemt atgādinājumu”!


NEKTON-Tonic-R īpaši raksturo visi 60 elementi, kas atrodas pilnībā atslēgtā veidā un tādējādi ir pieejami organismam uzreiz pēc ievadīšanas, nenoslogojot gremošanas traktu.

Tas palīdz pie slimībām, stresa, spalvu maiņas, vairošanās periodā, pierod pie jauniem apstākļiem vai transportēšanas.

Ja nepieciešams, NEKTON-Tonic-R kādu laiku var lietot arī kā pilnvērtīgu barību.

NEKTON-Tonic-R bieži vien ir vienīgā iespēja nodrošināt slimus un vājus dzīvniekus ar nepieciešamajām uzturvielām un tādējādi panākt ātru atveseļošanos.

NEKTON-Tonic-R šķīst ūdenī, un to var apkaisīt pārtiku vai ievadīt tieši kā uzturvielu šķīdumu.

NEKTON-Tonic-R var ievadīt divas līdz trīs reizes nedēļā vai katru dienu, paaugstināta stresa gadījumā, lai novērstu uzturvielu trūkumus.

Sastāvs:Dekstroze, ziedputekšņi, sojas olbaltumvielu izolāts (bez ĢMO),nātrija hlorīds, kalcija glikonāts, soja, dikalcija fosfāts, fruktoze, kālija hlorīds,kalcija glicerofosfāts, magnija karbonāts, saharoze, silīcija skābe, kalcijakarbonāts, dadžu eļļa.

Piedevas uz 1 kg:A vit. 39 600 SV; D3 vit.2570 SV;E vit.40mg; B1vit. (tiamīna hidrohlorīds) 24mg; B2 vit. (riboflavīns) 27mg;pantotēnskābe (kalcija-D pantotēnāts) 20mg;niacinamīds 60mg; B6 vit.(piridoksīna hidrohlorīds) 17mg;folskābe 1.3mg; B12 vit. 2345μg; Cvit.(L-askorbīnskābe) 200mg; K3 vit. (menadiona nātrija bisulfīts) 8mg; biotīns 10230μg;holīna hlorīds 100mg;dzelzs (dzelzs-II-sulfāts, monohidrāts)36mg;cinks (cinka sulfāts,monohidrāts) 5.3mg; mangāns (mangāna(II)sulfāts)8mg;varšs (vara-II-sulfāts, pentahidrāts) 9mg.Tehnoloģiskāspiedevas:konservanti.

NEKTON-Tonic šķīst ūdenī un to var sajaukt ar barību vai arī dot kā šķīdumu.

NEKTON-Tonic var lietot divas līdz trīs reizes nedēļā vai katru dienu paaugstināta stresa gadījumā, laicnovērstu uztura trūkumus.

1g pulvera izšķīdina10ml ūdens un dod caur zondi vai 1g pulvera sajauc ar 10g barības.

1 mērkarote= 1g