Calci-Dust 100g

Tīrs, dabīgs kalcija pulveris.

Ražotājs:
Kods: VTE5140

5,92

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

*Šī prece netiek turēta noliktavas atlikumā, bet to ir iespējams pasūtīt, iepriekš vienojoties par piegādes termiņiem un aktuālajām cenām. Vēlies pasūtīt – raksti uz: [email protected] vai spied pogu “Saņemt atgādinājumu”!


Calci-Dust ir tīra, dabiska kalcija papildbarība rāpuļiem. Tas ir ļoti smalki samalts, lai nodrošinātu maksimālu sagremošanu un pieliptu visam ēdienam – augļiem, dārzeņiem, pat circeņiem un miltu tārpiem.

Veselai kaulu augšanai dzīvniekiem ir nepieciešams D3 vitamīns, lai no pārtikas uzsūktu kalciju. Diennakts rāpuļiem (kas ir nomodā dienas laikā), kas gozējas UVB gaismā, to var iegūt caur ādu, vai arī to var uzņemt ar pilna spektra multivitamīnu produktiem, piemēram, Nutrobal vai Arkvits.

Sugām, kas gozējas UVB gaismā, vitamīnu piedevas var būt nepieciešamas retāk. Ja lietojat Nutrobal, iespējams, vēlēsieties lietot Calci-Dust un Nutrobal dažādās dienās, īpaši, ja nav nepieciešams papildu D3 vitamīns katru dienu, vai bruņurupučiem, kas aug, lai samazinātu čaumalu deformācijas risku.

Sastāvs: Kalcija karbonāts, maltodekstrīns.
Kalcijs 40%

Calci-Dust var pievienot barībai ar attiecību 1 šķipsniņa (apmēram 1/8 tējkarotes) uz kilogramu dzīvnieka.