Harrison`s Adult Lifetime Super Fine 454g

Uzturošā barība maziem putniem.

Ražotājs:
Kods: -

Prece šobrīd nav pieejama.
Piesakies atgādinājumam e-pastā, kad tā atgriezīsies interneta aptiekā.

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

*Šī prece netiek turēta noliktavas atlikumā, bet to ir iespējams pasūtīt, iepriekš vienojoties par piegādes termiņiem un aktuālajām cenām. Vēlies pasūtīt – raksti uz: [email protected] vai spied pogu “Saņemt atgādinājumu”!


Adult Lifetime ieteicama pēc High Potency 6 mēnešu lietošanas.

Adult Lifetime var barot cauru gadu, tā ir piemērota veseliem putniem, kas nav pārošanās vai dēšanas periodā.

Paredzēta kanārijputniņiem, žubītēm, pundurpapagaiļiem, korellām, zaļspārnīšiem un citiem maziem putniem.

Kukurūza, parastie mieži, lobīta pelēkā prosa, grauzdētas sojas pupiņas, zirņi, lēcas, zemesrieksti, saulespuķu sēklas, grauzdēti auzu putraimi, lucerna, brūnie rīsi, čia, kalcija karbonāts, bentonīts, jauktie tokoferoli (E vitamīna avots), jūras brūnaļģes, sāls, aļgu milti, vitamīnu/minerālvielu piedevas (A vitamīna palmitāts, D3 vitamīna piedeva, dl-alfa tokoferilacetāts, B12 vitamīna piedeva, riboflavīna piedeva, d-kalcija pantotenāts, niacīns, piridoksīna hidrohlorīds, biotīns, tiamīna mononitrāts, folijskābe, cinka sulfāts, mangāna sulfāts, vara sulfāts, nātrija selenīts, kalcija karbonāts un saulespuķu eļļa). Sertificētas bioloģiskās sastāvdaļas.

Lietošana: katru dienu barojiet ar svaigu barību. Lai samazinātu atkritumu daudzumu, ieteicams barību piedāvāt porciju veidā. Putni var ēst cik vēlas, bet ieteicams ņemt vērā tabulā apkopotās barošanas norādes.

Vidējais ikdienas barības daudzums:

  • Kanārijputniņi, žubītes – 1 tējk.(1-1¾ g),
  • Pundurpapagaiļi, mazie papagaiļi 1-2 tējk. (1½-3 g),
  • Korellas, zaļspārnīši 1½-3 tējk. (2-5 g).

Piedevas: nav ieteicams papildus dot vitamīnus vai citas piedevas. Kā piedevas ieteicami bioloģiski sertificēti dārzeņi un augļi mazos daudzumos; izvēlieties tumši dzeltenus gaļīgus vai tumši zaļus lapu dārzeņus, kā piem. saldos kartupeļus, burkānus, ķirbjus, ziemas ķirbjus, brokoļus, pētersīļus, spinātus, mango vai papaiju. Piedevām nevajadzētu pārsniegt 10% no kopējā barības daudzuma.