Harrison’s high potency super fine, 454g

Barības vielām bagāta barība maziem putniem.

Ražotājs:
Kods: -

Prece šobrīd nav pieejama.
Piesakies atgādinājumam e-pastā, kad tā atgriezīsies interneta aptiekā.

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

*Šī prece netiek turēta noliktavas atlikumā, bet to ir iespējams pasūtīt, iepriekš vienojoties par piegādes termiņiem un aktuālajām cenām. Vēlies pasūtīt – raksti uz: [email protected] vai spied pogu “Saņemt atgādinājumu”!


Barības vielām bagāta barība maziem putniem.

Lietošanai visu gadu kanārijputniņiem un žubītēm kā arī pundurpapagaiļiem un citiem mazajiem papagaiļiem.

Pārejas periods: Visām sugām jāsāk ar High Potency Formula un tā jālieto vismaz 6 mēnešus.

Īpašas vajadzības: Putni spalvu maiņas periodā, putni ar lieko svaru vai samazinātu svaru, īpaši aktīvi, dzīvojoši aukstā klimatā, atveseļošanās periodā, nieru vai aknu slimību gadījumā.

Atšķiršanas periodā: lietot High Potency Formula vismaz 6 – 9 mēnešus.

Vaislas putni: High Potency Formula sāk lietot 1 – 2 mēnešus pirms pārošanas perioda kamēr cāļus atšķir vai vismaz 6 mēnešus pirms pāriet uz Adult Lifetime Formula.

Izejvielas: *izlobīta pelēkā prosa, *malti bezplēkšņu mieži, *maltas sojas pupas, *malta dzeltenā kukurūza, *malti zemesrieksti, *saulespuķu sēklas, *zirņi, *lēcas, *grauzdētas auzu klijas, *brūnie rīsi, *čia sēklas, *lucerna, kalcija karbonāts, bentonīts, *žāvētas jūras aļģes, sāls, *aļģu milti, *saulespuķu eļļa. * organiskas izcelsmes sastāvdaļas.

Piedevas uz 1kg: vitamīni – A vit. 2205 SV, B1 vit. 1340 SV, B2 vit. 1192 SV, E vit. 218 SV, D3 vit. 138 SV, B12 vit. 20 mcg. Mikroelementi: Cinka sulfāts 6.6mg, mangāna sulfāts 2.2mg, vara sulfāts 1.3mg, nātrija selenīts 0,08mg.

 

Lietošanakatru dienu jādod svaiga barība, nedrīkst papildināt esošo. Lai samazinātu barības izmešanu, jābaro ēdienreizēs. Pirms lietošanas konsultēties ar veterinārārstu.

Nav ieteicams papildus lietot papildbarību ar vitamīniem.  Papildus barība jāierobežo līdz 10% no kopējās diētas. Nelielos daudzumos var tikt piedāvāti organiski audzēti dārzeņi un augļi, kas ir mīksti, tumši dzeltenīgā tonī vai tumši zaļām lapām, piemēram, saldie kartupeļi, burkāni, ķirbji, brokoļi, pētersīļi, spināti, mango vai papaija.