Nekton-B-Komplex 35g

B vitamīnu papildbarība putniem.

Ražotājs:
Kods: 212035

Prece šobrīd nav pieejama.
Piesakies atgādinājumam e-pastā, kad tā atgriezīsies interneta aptiekā.

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

*Šī prece netiek turēta noliktavas atlikumā, bet to ir iespējams pasūtīt, iepriekš vienojoties par piegādes termiņiem un aktuālajām cenām. Vēlies pasūtīt – raksti uz: [email protected] vai spied pogu “Saņemt atgādinājumu”!


NEKTON-B-Komplex novērš B vitamīna deficīta stāvokļus, pozitīvi ietekmē nervu audus un optimizē olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu metabolisma regulēšanu.

Būtisku B vitamīnu trūkums izpaužas daudzos veselības traucējumu veidos, piemēram, nervu darbības traucējumu (galvas noliekšana), paaugstināta uzbudināmība, nekoordinētas kustības vai spazmas. Patoloģiskas ādas izmaiņas un augšanas traucējumi var liecināt arī par B vitamīna trūkumu.

Putniem ir paaugstināta vajadzība pēc B vitamīna, piemēram, ja dzīvnieki ir stresa vai slims, kā arī tad, ja dzīvnieki jāārstē ar antibiotikām vai sulfonamīdiem.

NEKTON-B-Komplex šķīst aukstā ūdenī, un to var viegli ievadīt ar dzeramo ūdeni vai mīkstu pārtiku. Ideāli piemērots kombinācijā NEKTON-S.

Sastāvs: dekstroze. Piedevas uz 1kg: 1500 mg vitamīns B1 (tiamīnahidrohlorīds), 3400mg vitamīns B2 (riboflavīns), 30 000 mg niacinamīda, 10000mg kalcija-d-pantotenāta, 3400mg vitamīns B6(piridoksīna hidrohlorīds),8400μg vitamīns B12(cianokobalamīns), 6000mg folijskābes. Tehnoloģiskās piedevas: Silīcija skābe.