Nekton-MSA 40g

Papildbarība putniem, rāpuļiem un abiniekiem.

Ražotājs:
Kods: 225035

Prece šobrīd nav pieejama.
Piesakies atgādinājumam e-pastā, kad tā atgriezīsies interneta aptiekā.

Būsim priecīgi palīdzēt!

(+371) 20403311

*Šī prece netiek turēta noliktavas atlikumā, bet to ir iespējams pasūtīt, iepriekš vienojoties par piegādes termiņiem un aktuālajām cenām. Vēlies pasūtīt – raksti uz: [email protected] vai spied pogu “Saņemt atgādinājumu”!


NEKTON-MSA ir augstas kvalitātes minerālu maisījums, kas papildināts ar D3 vitamīnu, galvenajiem/mikroelementiem un aminoskābēm.

NEKTON-MSA atbalsta un stimulē vielmaiņu un kaulaudu attīstību, novērš rahītu, aktivizē minerālvielu pārveidi un palīdz kompensēt kalcija deficīta radītos bojājumus.

NEKTON-MSA sedz pieaugošo vajadzību pēc minerālvielām vaislas/audzēšanas laikā, aizsargā pret malabsorbciju, palielina aizsardzību pret infekcijām un novērš trauslas olas putniem.

NEKTON-MSA atbalsta labu kaulu struktūru attīstību jauniem dzīvniekiem. Tas ir īpaši svarīgi jūsu dzīvniekiem, lai novērstu vēlākas slimības, ko izraisa vitamīnu un minerālvielu trūkums.

NEKTON-MSA nešķīst ūdenī un bez problēmām var sajaukt ar mīkstu barību vai putnu barību.

Sastāvs: dikalcija fosfāts, silīcijskābe.

Piedevas uz 1 kg: Vit. D3 10 000 SV; dzelzs (dzelzs-II-sulfāts) 3000mg; cinka(cinka sulfāts) 1255mg; mangāns (mangāna oksīds) 1255mg; varšs (varš-II-sulfāts)250mg; jods (kalcija jodāts) 100mg; kobalts (kobalta-II-sulfāts) 40mg.

  • Rāpuļiem: 0,25g uz kg svara dienā vai 1,5 g uz kg svara vienu reizi nedēļā. Piemērots barības/dzīvās barības apkaisīšanai.
  • Putniem: 1g uz kg svara dienā, sajaucot ar mīkstu barību vai ar putnu barību atkarībā no barības veida.

Nešķīst ūdenī.

Mērkarote = 1,5